• Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
  • +90 212 231 46 90
  • +90 533 658 96 87
  • info@blissistanbul.com
Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
image

Kadınlar yaşlanmaya bağlı kırışıklıklardan kurtulmak için birçok yollara başvuruyorlar. Bu yollardan birisi de botokstur. Ancak botoks  aşır kullanım sonucu cildi olumsuz etkilemektedir. Kimi hanımlar bu gibi faktörleri  göz ardı etmeyerek, çareyi başka  ürünlerde aramaktadırlar. Günümüzde artık botoksun yerini alan ve botoks etkisi yapan birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de  botoks etkili kremler...

Botoks etkili kremler botoks içermiyor. Sadece cilde botoks etkisi yaparak kasları gevşetiyor ve  kırışıklıkların görünümünü hafifletmede etki ediyor.  Bu sayede hanımlar en büyük korkuları olan kırışıklıklardan, yorulmadan ve vücutlarına kimyasal madde entegre etmeden kurtulabiliyorlar. Kırışık karşıtı kremler, aynı botoks gibi cildin kasılmasını engellemektedirler. Kırışık karşıtı kremlerin isimlerini açıklamadan önce kimler kullanabilir kısaca bahsedelim.

Botoks Etkili Kremleri Kimler Kullanabilir

Botoks etkili kremler 30 yaş ve üzerindekiler kullanabilirler. Çünkü 30 yaş ve üzerindeki insanlarda  yüz mimikleri, genetik, yanlış beslenme sigara ve alkol gibi etkenlerden dolayı gözaltlarında ve yüzlerinde kırışıklıklar belirlemeye başlıyor ve zamanla derinleşerek estetik görünümü etkiliyor. Kremleri, kırışıklıkların ilerlemesini beklemeden 30 'lu yaşlara vardığınızda botoks etkili kremleri kullanmaya başlayın. İşte o kremlerden bazıları.

Botoks Etkili Kremler Nelerdir?

Botoks etkili kremlerden bazıları şunlardır;

-DDF Wrinkle Relax,

-Helena rubinstein Expressionist

-Loreal Dermo-Expertise Decontract'Rides

-Loncome Ressolution D-Contraxol

Bu ürünlerin her biri cilde botoks etkisi vermektedir. Ayrıca botoksa göre çok çok avantajlıdır. Çünkü botoks, kırışıklıklar meydana gelince yapılabilmektedir. Botoks etkili kremler, erken yaşlarda kullanılmaya başlandığı zaman kırışıklıkların önüne geçebilmektedir. Bu  ürünlerin her biri kasların kasılmasını engelleyerek dermadaki  yansıması olan kalsiyum salgısını da düzenleyip çizgilerin oluşumunu engellemektedir.

Ayrıca ciltte dolgunluk etkisi de yaparak mimiklerden dolayı meydana gelen kırışıklıkları önlüyor. Bu kremler aynı zamanda yaşa ve güneşe bağlı meydana gelen  kırışıklıkların giderilmesinde de etki ediyor. Ayrıca kremler cilt üzerinde ağ oluşturarak çizgilerin içini doldurarak cildin em seviyesini de dengede tutuyorlar.