• Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
  • +90 212 231 46 90
  • +90 533 658 96 87
  • info@blissistanbul.com
Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
image
Bilindiği üzere yaşın insan üzerinde oldukça büyük bir etkisi bulunmaktadır. Bu noktada zaman geçtikçe yaş ilerler ve vücudun belli başlı bölgelerinde bir takım sarkmalar ya da daha farklı bozulmalar ortaya çıkar. Bunlardan biri ise gözlerin çevresinde ve alt kısımlarında meydana gelen morluk ve şişlikler ile bir takım sarmak ve gevşemelerdir. Son zamanlarda bu tür bir sorun adına gözaltı ışık dolgusu operasyonu büyük bir ilk görmektedir. Hatta birçok ünlü dahi bu uygulama sayesinde çok kısa bir zaman içerisinde tüm gözaltı sorunlarından kurtulabilmektedir. Elbette bunun için göz altı ışık dolgusu fiyatı bulunmaktadır.

Değişen fiyatlar 

Bu tür bire uygulama adına fiyatlar ise operasyonu süresine ya da derinliğine ve yapılan yerin kalitesine ya da yapacak uzmana göre değişmektedir. Gözaltı kısımları genel olarak oldukça hassas bölgelerdir. Ve bu bölgeler çok kolay bir şekilde hasar görebilmektedir. Üstelik gözaltlarında ortaya çıkan bu şişlik ya da morluklar genetiktir. Bunun üstüne bir de işin içine zaman eklenince oldukça kötü bir görüntü ortaya çıkabilmektedir. Tüm bu sorunlara kesin çözüm sunan gözaltı ışık dolgusu şu an için en doğru uygulama olarak ön plana çıkmakta ve birçok insan bu operasyon sayesinde görsel açıdan tamamen yeniden eskisi gibi düzgün bir görünüme bürünmektedir.

Kaliteli bir uygulama 

Özellikle de herkes elbette gülmeyi çok sever ve bir gün içerisinde dahi kim bilir kaç defa gülümseriz. Bu olduğu zaman ise gözaltlarındaki halkalar oldukça kötü bir görüntü verebilmektedir. Bu yüzden gözaltı ışık dolgusu tüm bu sorunları ortadan tamamen kaldırabilmektedir. Bu tür bir operasyon için göz altı ışık dolgusu fiyatı ise birçok değişik duruma göre farklılık göstermekte ve daha az ya da daha fazla olabilmektedir.