• Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
  • +90 212 231 46 90
  • +90 533 658 96 87
  • info@blissistanbul.com
Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
image

Birçok insanın yanı sıra ünlülerin de yaptırdığı göz altı ışık dolgusu özellikle de gözlerin çevresinde ve altında oluşan morluk ya da şişlikler için direkt olarak olumlu bir etki yapmakta ve çok kısa bir süre içerisinde geçmesini sağlamaktadır. Bilindiği üzere kadınlar ya da erkekler için gözaltından oluşan morluk ya da şişlikler günlük bir hayat içerisinde oldukça rahatsız etmektedir. Özellikle de yaş ilerledikçe görsel açıdan daha belirgin olan bu sorunlar için ışık dolgusu teknolojinin gün geçtikçe ilerlemesi ile birlikte daha büyük bit etki ile problemi tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Herkes için doğru bir uygulama

Üstelik bu tür bir sağlık uygulaması son zamanlarda o kadar bir ilgi görmeye başladı ki, artık televizyonda ya da internette ve dergilerde görünen birçok ünlü de bu tür bir operasyona başvurmaktadır. Aynı zamanda cildin daha uzun bir süre güzel görünmesine katkı yapan bu operasyon çeşidini uygun fiyatlarla herkes yaptırabilir. Birçok kadının zaman ilerledikçe iyice rahatsızlık duyduğu bu şişlik ve morluklar genetik olarak kendisini göstermektedir. Elbette bu sorunu hızlandıran da bir takım durumlar vardır. Bunlar arasında alkol, alerjiler ya da yanlış bir yatma pozisyonu gibi sorunlar bulunmaktadır.

Gözaltı çevresi için çare

Gözaltı ve çevresi son derece hassas ve yumuşak bir yağ torbasından oluşmaktadır. Yaş ilerledikçe erkek ya da kadın için kemik yapısı incelmesi nedeni ile de bu kısımlarda bir takım gevşemeler meydana gelir ve bunun sonucunda kötü bir görüntü ortaya çıkar. Bunun için ise göz altı ışık dolgusu tüm bu sorunları kısa bir süre içerisinde gidermekte ve eskisi gibi gözaltı kısımlarını pürüzsüz bir hale getirmektedir. Üstelik çok uzun bir zaman da bir daha bu tür bir sorun gözaltı ve çevresi kısımlarında ortaya çıkmaktadır.