• Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
  • +90 212 231 46 90
  • +90 533 658 96 87
  • info@blissistanbul.com
Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
image

Özel şekilde geliştirilen göz altı ışık dolgusu, gözaltı şişlik ve morluk sorunu çözümüne tek seferde yardımcı olan ilk ve de tek dolgu ürünü olma niteliğine sahiptir. Çökmüş olan gözaltları birçok kadının ve erkeğin estetik sorunlarının başında geliyor fakat artık özel olarak geliştirilen gözaltı ışık dolgusu yöntemi bu konuda etkili olabiliyor.

Göz altı şişlik ve morluk problemlerinin giderilmesine ve derinin uzun süreli olarak yeniden yapılandırılmasına tek seferde yardımcı olan ilk ve de tek dolgu  olma özelliğine sahip olan bu gözaltı ışık dolgusu ürünü yaşlanma nedeni ile artan gözaltı problemlerine ciddi anlamda bir çözüm sunuyor.  Yaklaşık olarak 30 yaşından itibaren, her 2 kadından 1’i göz çevresi halkaları için endişelenmektedir.  Her iki kişiden birinin yaşadığı bu gözaltı torba oluşumu ve morluğunun nedeni ise genel anlamda genetiktir.

Alerjik bazı reaksiyonlar, alkol içerikli içecekler; yatış pozisyonu ya da uyku düzensizlikleri bu durumu artırıcı unsurlardır. Göz bölgesi her yöne kolayca hareket edebilen özel bir yağ ile çevrilidir ve 'septum' ismi verilen doğal bir bariyer sayesinde kendisini korur. Septum, genetik nedenler ile ve yaşa bağlı bir artış ile yağ torbası tarafından ileriye doğru itilir. Yaş ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı da inceldiğinden, kemik yapısı da doğal olarak geriye doğru hareket eder. Bunun doğal sonucun olarak da göz bölgemizin altında bir boş kısım oluşur. 

Göz altı ışık dolgusunun yan etkileri / zararları var mı?

Her enjeksiyon ile yapılan işlemde olduğu gibi morarma ya da şişme çok nadiren de olsa oluşabilir. Bu yan etkiler 3 ile 5 gün arası bir sürede tamamen görünmez hale gelir. Bu anlamda ürünün başka herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Herhangi bir zararı da bulunmamaktadır.