• Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
  • +90 212 231 46 90
  • +90 533 658 96 87
  • info@blissistanbul.com
Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
Kurumsal

Hakkımızda

Özel Bliss Maçka Polikliniği, estetiğin ve güzelliğin adresi olmayı sürdürüyor!

2003 yılından itibaren sağlık ve güzellik yolunda estetik ve aynı zamanda etik duruşumuzdan ödün vermeden bu günlere sizlerle birlikte geldik…

Hedefimiz ilerleyen yıllarda bu duruşumuzu koruyarak kendine değer veren, bakımlı ve çağdaş insanlarımızın tercih ettiği bir klinik olarak hizmetlerimize devam edebilmektir.

Özel Bliss Maçka Polikliniği İstanbul’un en gözde ve güzide semti olan Nişantaşı’nda yer almaktadır. Dinlendirici dekoru, hijyenik servis anlayışı ile size sadelik, huzur ve pozitif enerji sunmaktadır.

Dr.Enis Keskin’in kişiye özel analizleri ile her türlü medikal estetik ve bakım uygulamaları hastanın ihtiyacı doğrultusunda yapılmaktadır.

Profesyonel estetisyen ve saç ekimi kadrosu ile Bliss Maçka Polikliniği, medikal estetik alanındaki son teknoloji cihazlara sahip bir kliniktir ve kendini sürekli yenilemektedir.

Doktor Enis Keskin estetik biliminin teknolojiyle buluştuğu her adımı sizler için takip etmektedir.

Estetik plastik cerrahi danışmanlığı da alabileceğiniz Özel Bliss Maçka Polikliniği, sağlık turizminde emin adımlar ile ilerleyerek, tüm dünyanın Sağlık ve Estetik alanında tercih ettiği ülkemizde, aktif olarak yabancı hastalara hizmet veren bir poliklinik olarak varlığını sürdürmektedir.