• Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul
  • +90 212 231 46 90
  • +90 533 658 96 87
  • info@blissistanbul.com
Harbiye Mah. Maçka Cad. Tuncer Apt. No:29/9, Nişantaşı, 34467 İstanbul

JAPON CİLT TERAPİSİ

img

Japon Cilt Terapisi Uygulaması

Japon Cilt Terapisi; kuruluk, leke, kırışıklık ve yaşlılık belirtilerine karşı gözle görülebilir sonuçları ilk seans itibari ile elde edebileceğiniz ve pürüzsüz ve nemli bir cilde sahip olabileceğiniz bir tedavi türüdür.

Japon Cilt Terapisi Nedir?

İçeriğindeki küresel patentli hyaluronik asit sıradan moleküllere göre yüz kat daha küçüktür. Bu yüzden cildin derinliklerine nüfuz ederek cildin rehidratasyonu ve gençleşmesinde oldukça etkilidir. Her ürün, düşük moleküler bileşenleri (HA, platin, seramidler, inci proteini, squalene, vb) içeren benzersiz bir formüle dayanmaktadır.

Diğer cilt bakımlarının aksine buharın ve siyah noktaların sıkılmadığı bu sistemde cilt, ürünlerin etkinliği ile arındırılır ve detoks etkisi yaratılarak derinlemesine temizlenir.Cilt masajlarından zengin olan bu nem bakımı ile kendinizi pamuklara sarılmış hissedeceksiniz....

Cilt bakımının çok ötesindeki Hyalogy Terapi ile cildinizde derin bir temizleme, detoks ve muazzam bir nemlendirme deneyimini kaçırmayınız.

Japonya'nın Nobel Ödüllü Seçkin Lifting Cilt Terapi Ayrıcalığını Artık Bliss'de Yaşayabilirsiniz.

Japon Cilt Terapisi Uygulaması Nasıl Yapılır?

9 Aşamadan oluşan Japon cilt terapisinde ilk önce 3 aşamalı yapılan cilt temizliği sürecinde öncelikle squalane (köpek balığı karaciğer yağı) içeren temizleyici ile cilt temizlenmeye başlanır, Squalane, epidermal bariyeri güçlendirmeye ve yenilemeye yardımcı olan değerli bir lipiddir.

Yumuşatıcı ve bakterisidal bir etkiye sahip olup bu etki ile ciltte biriken yağ bazlı kirler bu temizleyici ile ciltten sökülmüş olur ve detoks etki sağlanır.

Nazikçe çözülen kiri tamamen arındırmak için yeniden temizlik aşamasına geçilir. Bu defa içinde yumurta iç zarı plasentası, inci proteini, seramid olmak üzere daha çok etken madde bulunan özel temizleyicisi ile cilt temizlenmeye devam edilir. Japon üretimi özel fırçalar ile kelebek dokunuşu denilen bir yöntemle yeniden temizlenir.

Bu aşamadan sonra cilde uygun bir maske seçilir ve maske sürecini de yine cilde uygun seçilen serumlardan biri ile yapılan masaj takip eder. Nemlendirici ile sonlandıran bakım da cilt hem derin bir arındırma yaşadığı gibi her aşamada aldığı etkin maddeler ile nemlenmiş, tazelenmiş, yorgunluk ifadeleri, lekeleri ve ince çizgileri kaybolmuş olur.

Japon Cilt Terapisi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Japon cilt terapisi fiyatları uygulanacak tedavi yöntemine ve uygulama yapılacak hastanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliniğimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.