+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Dermaroller

Dermaroller; başarılı ve son yıllarda oldukça tercih edilen bir cilt yenileme tedavi yöntemidir.

Dermaroller son yıllarda adını çokça duyduğumuz ve faydaları klinik olarak kesinlik  kazanmış  bir cilt yenileme tedavisidir. Manuel bir başlığın üstünde uzun çalışmalar sonunda derinliği ve kalınlığı saptanmış  200’den fazla iğneyle yapılan bu teknik ciltteki mekanik iyileştirmeyi tetikleyerek açmış olduğumuz 400 ila 600 micro kanalın kapanmasıyla, genişlemiş gözeneklerin sıkışmasını, cildin kendi kendini yenilemesini sağlayarak çok yönlü bir sonuç verir.

Açmış olduğumuz micro kanallara hangi problem için tedavi yapıyorsak (leke, akne, cilt çatlakları  v.b) ona özel formüllü multivitamin ve kök hücre ilaçları uygulayarak cilde gerekli tıbbi tedaviyi sağlamış oluruz.

Dermaroller genişlemiş gözeneklerde, akne  scarlarında, güneş lekelerinde, matlaşmış ve kalınlaşmış, canlılığını yitirmiş ciltlerde uygulanır. Cilt durumuna göre sıklığı değişiklik gösterse de tavsiye edilen 1 haftalık aralıklarla 6 seanstır. Yaklaşık 30 dakika süren uygulama sonrası ciltte 1-2 gün süren hafif bir pembelik görülebilir. Hasta uygulama sonrası günlük yaşamına geri dönebilir.

Dermaroller uygulamaları;

Plus Effect Dermaroller

Dermaroller uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar