+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Dolgu ile Dudak Kalınlaştırma

Dolgu ile dudak kalınlaştırma, dudaklarımızın dış faktörler sebebiyle kaybolan görüntüsünü geri kazanmak için Hyaluranik asit ve dolgu maddeleriyle yapılan bir uygulamadır.

DOLGU İLE DUDAK KALINLAŞTIRMA NEDEN UYGULANIR?

Yapılan araştırmalar sonucu belirlenen sonuca göre bir kadının genç görünmesini sağlayan, yüzünde ki en önemli bölgelerinden başında dudak gelmektedir. Ne yazık ki 30 yaşımızı geçtikten sonra dudaklarımız incelmeye, kalkık ve dolgun görüntüsünü kaybetmeye başlar.

Dudaklarımızın eski görüntüsünü kaybetmesinde güneş enerjisinin verdiği olumsuz zararlar, stres, sigara ve alkol tüketimi ile beraber genetik faktörler çok büyük etki göstermektedir.

Peki güzel görüntüsünü kaybeden dudaklarımızı nasıl eskisi gibi güzel hale getirebiliriz.

DOLGU İLE DUDAK KALINLAŞTIRMA UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Gerek asimetrilerden gerekse estetik kaygılardan dolayı yapılan dudak kalınlaştırma oldukça güvenli bir işlemdir. Hyaluranik asit ve dolgu maddeleriyle yapılan uygulamada, hyaluronik asit dolgu maddeleri hidrasyonu arttırarak dudak yüzeyini pürüzsüz hale getirir.

Yaklaşık 15 dakika süren bu uygulamadan sonra hasta günlük yaşamına dönebilir.Son teknoloji ile elde edilen dudak dolguları eskiye oranla daha doğal görünümlü sonuçlar vermektedir.

DOLGU İLE DUDAK KALINLAŞTIRMA UYGULAMASINDA HASTA ACI HİSSEDER Mİ?

Dudak yapısına çok uygun olan bu yeni jenerasyon dolgular, lokal anestezi ihtiva ettiği için ağrı ve acı minumumdur, hasta işlem sırasında çok az bir sızı hisseder ve işlemden sonra da herhangi bir kötü durumla karşılaşmaz.

DOLGU İLE DUDAK KALINLAŞTIRMA UYGULAMASININ KALICILIĞI NE KADARDIR?

Dolgu ile dudak kalınlaştırma uygulaması kişiden kişiye değişim gösterebilir. Dolgu yaptıran kişi uygulamadan sonra bakımına ne kadar hassasiyet gösterir, dolguya zarar verecek şeylerden kaçınırsa süre daha da uzayabilir.

Ortalama olarak 9-12 ay kalıcılığı olan uygulama kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından başarı ile yapılmaktadır.

DOLGU İLE DUDAK KALINLAŞTIRMA UYGULAMASI FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİR?

Dolgu ile dudak kalınlaştırma fiyatları size uygulanacak tedaviye göre farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmeniz için kliniğimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak gözaltı ışık dolgusu randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Dolgu ile Dudak Kalınlaştırma uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar