+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Göz Altı Dermaroller

Göz altı dermaroller tedavisi; göz altı problemlerinin giderilmesi için hastanın göz altlarına ince uçlu iğneler yardımı ile tedavi uygulanmasıdır. 

Göz Altı Dermaroller Tedavisi Nedir?

Göz altı dermaroller tedavisi, cildin kendi kendini yenilemesini sağlayarak birçok cilt probleminde iyi sonuçlar vermesini sağlayan dermaroller tedavisinin, göz altının hassas yapısına uygun daha ince bir başlık yardımıyla göz altı problemlerinde de güvenle kullanılmasıdır. Özellikle yorgun göz altlarında başvurduğumuz bu tedavi hastanın ihtiyacına göre Göz Altı Kimyasal Peeling ve Göz Altı Işık Dolgusu tedavileriyle de kombine  edilebilir. 2 ile 6 seans arasında değişen bu uygulama  yaklaşık  30 dakika sürer ve 10 gün aralıklarla yapılır. Uygulama sonrasında hasta çok kısa sürede günlük yaşamına geri dönebilir.

Göz Altı Dermaroller Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Göz altı dermaroller tedavisinden önce hastaya anestezik etkili krem sürülebilir. Göz altı dermaroller uygulamasında tedavi yapılan alanın üzerinden 15-20 kez düz, dik ve oblik şekilde geçilir. Uygulama yapılan bölgede ufak kanamalar görülebilir. Uyuglama sırasında veya sonrasında cildi nemlendirici ve yenileyici losyon ve kremler kullanılabilir.

Göz altı dermaroller tedavisinden kullanılan mikro iğneler ile cilde uygulanan krem, losyon, serum gibi ürünlerin derinin alt tabakalarına geçişini büyük oranda arttırır. Büyüme faktörü, peptid, antioksidan ve vitaminler gibi cildin yenilenmesini uyaran ürünlerle kullanılarak, işlemin etkinliği arttırılabilir.

Göz Altı Dermaroller Tedavisi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Göz altı dermaroller uygulaması kişiden kişiye göre değişmekte ve uygulanacak yöntem göz altlarında ki sorunun büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak göz altı dermaroller tedavisi randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Göz Altı Dermaroller uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar