+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Karboksi Terapi

Karboksiterapi, selülit tedavisi, vücut şekillendirme ve vücutta bulunan fazla yağların azaltılması tedavilerinde yaygın olarak kullanılan uygulamadır.

KARBOKSİ TERAPİ NEDİR?

Karboksi terapi, vücutta bulunan fazla yağların azaltılması, vücut şekillendirme, selülit tedavisi, aşırı kilo kaybı yaşanılan durumlar, liposuction tedavisi sonrası hastanın toparlanması, çene altı ve yüz bölgesinde bulunan kırışıklıkların tedavisi, ciltte doğum sırasında oluşan çatlamalar ve skar doku tedavisi yöntemlerinde yaygın olarak kullanılan bir tedavi yöntemidir.

KARBOKSİTERAPİ UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Karbondioksit (CO2) gazının belirli dozajlarla çok ince uçlu iğneler yardımı ile deri altı yağ dokusuna verilir. Karbondioksit (CO2) gazı uygulandığı dokunun metabolizmasında ve kan dolaşımında hızlanma sağlayarak ortaya çıkan problemlerde gözle görülür şekilde fark yaratır.

Uygulama yapılan alanda portakal kabuğu görüntüsüne benzeyen fibrotik ve bağ dokusu bantları çözülür ve hedeflenen dokuda rahatlama meydana gelir. Sonuç olarak eriyen ya dokusu selülitli dokuyu azaltır.

KARBOKSİ TERAPİ UYGULAMASI KAÇ SEANS SÜRER?

Karboksi terapi tedavisi uygulaması uygulama yapılacak kişiye göre değişiklik göstermek ile birlikte ortalama 15-20 seans arasında sürmektedir. İlk 10 seans sonrası etkiler gözle görülür hale gelebilmektedir.

KARBOKSİ TERAPİ UYGULAMASI FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİR?

Karboksi terapi fiyatları uygulanacak tedavi şekline göre ve uygulama yapılacak kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak karboksi terapi uygulaması randevusu alabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Karboksi Terapi uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar