+90 212 231 46 90 +90 533 658 96 87
AppoIntment Request Randevu Talebi
Lipoliz

Lipoliz etkili bir lokal zayıflama ve bölgesel yağ eritme yöntemidir.

Lipoliz Nedir?

Lipoliz etkili bir lokal zayıflama ve bölgesel yağ eritme yöntemidir. Uygulama sırasında soya lestininden elde edilen bir madde olan fosfatidil kullanılır.

Bununla birlikte bazı doku canlandırıcı ve kan akışını hızlandıran ajanlar ile birlikte, dokunun sert veya yumuşak, sarkık veya fit olması da içeriğine eklenen yardımcı maddeleri değiştirmektedir.

Liposuction tedavisine benzer bir uygulama olduğu için doğru hasta üzerinde uygulandığı zaman başarılı sonuçlar alınmasına kesin gözüyle bakılır.

Lipoliz yaygın olarak yağlanmaya bağlı şekil bozuklukları ve selülit tedavisinde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Uygulamada vücuttaki yağlı bölgeler dışında, gıdı bölgesi, çene altındaki yağlar ve koltuk altı bölgesini inceltmede de kullanılmaktadır.

Lipoliz Tedavisi Uygulama Alanları Nelerdir?

Lipoliz; bölgesel yağlanma bulunan karın, basen, kol, bacak, boyun gibi bölgelerde, gözaltı torbalarının giderilmesi tedavisinde, vücudunun çeşitli bölgelerinde selülit bulunan hastaların tedavisinde ve göğüs büyüme rahatsızlığı bulunan hastaların tedavisinde uygulanır.

Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Uygulanır?

Lipoliz tedavisinin kaç seansta başarılı olacağı, uygulama yapılacak kişinin kilosuna, yaşına ve vücudunda ki yağ oranına göre değişim göstermek ile birlikte, 4-8 seans arası bir uygulama ile tedavi tamamlanabilmektedir.

Lipoliz Tedavisi Kimlere Uygulanmaz?

Lipoliz tedavisi; kalp yetmezliği bulunan kişilerde, diyabet hastalarında, karaciğer ve böbrek yetmezliği bulunan kişilerde, hamilelik ve emzirme döneminde uygulanması sakıncalıdır. Bununla birlikte aşırı kilolu kişilere uygulanan bir uygulama yöntemi değildir.

Lipoliz Tedavisi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Lipoliz tedavisi fiyatları uygulanacak tedavi şekline ve tedavi uygulanacak kişiye göre değişiklik göstermektedir. Fiyat teklifi verebilmemiz için kliğinimize gelmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir.

Formu doldurarak lipoliz tedavisi randevusu alabilir, fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Lipoliz uygulaması için randevu talebi oluşturabilirsiniz

* Doldurulması gereken alanlar